X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Şunu belirtmek isteriz ki, okuyacağınız bu tanıtım metninde çoğu kurum web sitesinde karşılaştığınız, kurumsal kelimelerden oluşan etkileyici cümleler yer almayacaktır. Olduğu gibi, tam bizi anlatan bir yazı okumak üzeresiniz.

Bilgisayar başında oturarak para kazanıyoruz ve yalnızca 5 kişiyiz. Bir plazmamız ve küçük bir mutfak dolabımız var. Amacımız mekanı kalite gösterip proje fiyatlarını yükseltmek değil, futbol maçlarını ve PES oynamayı daha keyifli bir hale getirmek…

Alanında uzman harika bir ekibe sahibiz. Tasarımcılarımız yaptıkları işlerle müşterilerimizi etkilerken, yazılımcılarımız güvenilir kodlarla fevkalade işler hazırlamaktadır.

Tek canımızı sıkan çok müdahaleye hevesli müşterilerdir, proje sürecinde ya da tamamlandığında tabii ki değişiklik talepleriniz olacaktır; bu o türden değil yani böyle hani her işte benim de parmağım olsun, onların dediği değil benim dediğim olsun diyen. Evet işte, bu tür müşteriler işi geciktirir. Yanlış anlamayın, sadece çalıştığı ajansa güvenen, ve saygı duyan müşterilerimiz olsun isteriz. Yaptığımız bazı işlere bakın, hangisi kötü ki?

Lafı çok uzattık biliyoruz siz iyisi mi bize bi’kahve içmeye gelin.


Top